Arabanız mı var ? kendi aracınız ile paramı kazanmak istiyorsunuz. Aracını kiraya verip para kazanmak istiyorsan işte sana fırsat, uygun şartları taşıyan arabalarınızdan sizlere kazanç imkanı veriyoruz. Sizler için hazırladığımız aracımla para kazanmak istiyorum adlı makalemizi lütfen sonuna kadar dikkatlice okuyun. Sizde aracımı kiraya vermek istiyorum , aracımla para kazanmak istiyorum diyorsanız hemen bize ulaşın..

Öncelikle Ev ve Araç Kira Gelirlerini Karşılaştıralım

Ortalama Bir Konuttan Elde Edilecek Geliri Hesaplayalım

10-20 yaşlarında lüks olmayan bir daireyi ortalama 200.000 TL’ye satın alabilirsiniz Bu konuttan ortalama olarak maksimum 1.000 TL gelir elde edebilirsiniz. Yani Yılda 12.000 TL ! Aynı yatırım bütçesiyle Araba Kiralama yöntemi ile ne kadar gelir elde edersiniz hemen bakalım…

Ortalama Bir Arabadan Elde Edilecek Geliri Hesaplayalım

Ev Yatırımında 200.000 TL sermaya ile aylık 1000 yıllık 12.000 TL gelir elde edebilmiştik. Aynı sermaye ile şimdi şöyle hesap yapalım. Her biri 50.000 TL den 4 adet araba aldığınızda, ortalama 1.000 TL* araç başı gelir elde ediyorsunuz. Yani aylık 4.000 TL yılda ise 48.000 TL. Hesaplamalarınızı iyi yapın doğru yatırımlar ile daha çok kazanın.

4 yıllık Sektör Tecrübemizle Kazandırıyoruz.

Bünyemizde çalıştığımız kurumsal, operasyonel, filo kiralama yöntemi ile kamu, kurum özel sektör firmalarına araç kiralama hizmeti veriyoruz. Araçlarınıza değerinde, zamanında ödeme yapıyoruz. Yatırım amaçlı yada mevcut da bulunan araçlarınızdan yüksek gelir elde etmek istiyorsanız hemen bizi arayın 0 (532) 053 32 62. Portföyümüzde bulunan araç sahipleri en büyük referans unusurumuzdur. Kurumsal çalışma sistemi ve zamanında ödeme. Bizi arayarak uzman ekibimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 

YORUMLAR
YORUMLAR