Beşiktaş'lı Caner Erkin'in büyük pişmanlığı!

 

Başakşehir maçında hakem Mete Kalkavan’a yönelik küfürlü sözlerinden dolayı 6 maç ceza alan Caner Erkin yaptıklarından dolayı bin pişman…

Şenol Güneş’in de daha önceki günlerde gerçekleştirilen bir panelde ceza verdiğini resmen bilgisini verdiğı tecrübeli sol bek, dünkü antrenmanda yer alırken, çalışma öncesi hocasıyla gerçekleştirdiği görüşmede üzüntüsünü ifade etti.

29 yaşındaki oyuncu, bu tür hadiselerin içinde bir daha asla olmayacağının altını çizerek, “Sahada kendimi tutamıyorum. Bu benim en büyük sorunum. Sakin kafa ile olaylan izledikten sonra çok üzülüyor, hatta utanıyorum. Takımdan ayrı kalmak beni çok zor vaziyette baktı. Böyle yapamam. Sizden tekrar özür diliyorum, bir daha bunlar olmayacak” ifadelerine yer verdi.

“Biz örnek olmalıyız”

Güneş, Caner’e bu sözlerine w a yöneliklık olarak sahada herkesin sinirli olabileceğini belirtip “Ben de kendimi tutamadım ve ceza aldım. (F.Bahçe maçı) Seni anlıyorum ama bu tür kötü görüntüler iyi değil. Her hareketimizle örnek olmalıyız. Şimdi çık ve kendini sahaya ver” dedi.

Bu Yazı 43 defa okundu.

YORUMLAR
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapın.