Gaziantep günlük araç kiralama olarak siz değerli müşterilerimize günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına araç temini hizmeti sunmaktayız. Genel olarak gaziantep oto kiralama firmaları günlük araç kiralama hizmeti vermekten kaçınmaktadır. Biz ise Ayıntap rent a car olarak siz değerli Gaziantep’li hemşehrilerimize ve Gazi şehrimize dışarıdan gelip ve günü birlik işlerini görmeleri açısından günlük oto kiralama hizmetini sağlamaktayız.

Mühim işlerinizi kolay hale getirmek için bir gün içerisinde otobüs ya da taksiler ile uğraşmaya hiç gerek yok. Sizlere sadece 3 adım ile online olarak Şahinbey günlük araç kiralama hizmeti sunmaktayız. Bildiğiniz üzere Gaziantep trafiği tam bir keşmekeş olabilmektedir. Buna bir de otobüs ya da bir taksi beklemek eklenirse işlerinizi tam zamanında ve rahat bir şekilde yapmanız mümkün olmaz. Bu yüzden gaziantep oto kiralama firması olarak sizlere bünyemizde bulunan 500’ün üzerindeki dev filomuz ile kusursuz ve en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Tüm araçlarımız son model ve sıfıra yakın araçlardır. Her türlü bakımları yapılmış ve sadece kiralayıp kullanmanızı bekliyor. Üstelik 7/24 teknik servis hizmetleri ve lastik değişimi avantajları sayesinde her nerede olursanız olun sizlere anında ulaşıp profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Dilerseniz kişisel olarak bir gün içerisindeki tüm işleriniz dilerseniz de aileniz ile gitmek istediği bir yer adına bütün bir gün Gaziantep günlük araç kiralama hizmetleri ile dilediğiniz araç modelini firmamızdan rezervasyon kiralayabilirsiniz. Üstelik sadece günlük değil, aynı zamanda haftalık ya da aylık olarak da yine birbirinden kaliteli ve son model araç çeşitlerini kiralayabilirsiniz. Hiçbir evrak ve benzeri bir takım prosedürler ile sizleri üzmüyoruz. Firmamızın merkezi Gaziantep’tir. Otomobillerin fenni muayenesi ya da sigorta ve kaskoları gibi tüm işlemler sizi hiç yormadan firmamız bünyesinde kısa süre içerisinde halledilmektedir. Size ise sadece aracı alıp kiraladığınız gün süresince büyük bir güven içerisinde kullanmak kalıyor.

Kurumsallığı ile piyasa üzerinde ön plana çıkmış olan Gaziantep Ordu caddesi araç kiralama firması olarak sektördeki büyük yeri belli bir prestijli firmadır. Ülkenin dört bir köşesine yayılmış araç kiralama hizmetlerimiz ile Gaziantep günlük araç kiralama ya da haftalık ve aylık olarak istediğiniz nokta adına araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Araç teslimi sırasında araç içlerinde navigasyon ya da bebek arabası ve benzeri gibi tüm eklemeler hazır bir şekilde anahtar teslim edilmektedir. Tüm araçlarımız kaskoludur ve her türlü prosedürü halledilmiştir. Güvenilir bir araç kiralama hizmeti adına 0553 953 38 62 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

11 Eylül 2019
YORUMLAR
YORUMLAR