Gaziantep Havalimanı Transfer Hizmeti
Deneyimli personelimizle ve son model araç filomuzla Gaziantep Havalimanından Gaziantep’in tüm bölgelerine transfer hizmetini en iyi şekilde sağlamaktayıTeknolojik özellikler beraberinde yeni araçlarda farklı özelliklerin yer almasına olanak sağlamıştır. Ulaşımın en kolay hali olan taşımacılık sektöründe 2012 yılından beri verdiğimiz hizmetler ile yeni müşteri portföyümüzde artış sağlanmıştır.. Havalimanı transfer sektöründe 6 yıllık deneyime sahip Ayıntap Oto Kiralama, yolcularına her zaman en kaliteli ve kurumsal transfer hizmetini en uygun fiyatlar ile sunmayı ilke edinmiştir. Transfer esnasında yolcularımızın güvenliği, huzuru ve rahatlığını sağlamak birinci hedefimiz. Araçlarımız sürekli olarak yeni modeller ile yenilenmektedir ve bakımları periyodik olarak yapılmaktadır. Son teknoloji ile donatılmış araçlarımızda İstanbul şehir içi trafik durumunu sürekli takip ederek sizleri en uygun güzergahtan gitmek istediğiniz noktaya ulaştırmaktayız. Araç içi ücretsiz ikram, wi-fi, gazete-dergi gibi hizmetlerimizle sizlere vip transfer konforunu yaşatıyoruz. Sizlerinde mutlu müşterilemiz arasına katılmak için bir çok sebebiniz var.
         En Uygun Fiyat Garantisi
Rakiplerimizin aksine en kaliteli İstanbul havalimanı transfer hizmetini ve diğer hizmetlerimizi en uygun fiyatlarla sunuyoruz.Farklı markaların otomobilleri konusunda filomuzda yer alan yeni model araçlarımız ile hizmetlerimizde kalite ve fiyat avantajlarını ön planda sunmayı hedeflemekteyiz.Gaziantep Havalimanı Transfer işlemleri konusunda, güvenilir ve sizleri mağdur etmeyecek bir firma arıyorsanız, doğru yerdesiniz demektir.
Lüks Araç Filosu – Gaziantep Oto Kiralama
Müşterilerimizin konforu ve güvenliğine her zaman önem veriyoruz. Araçlarımızın bakımlarını aksatmıyor ve sürekli araçlarımızı yeniliyoruz.
Online Rezervasyon İmkanı – Gaziantep Araç Kiralama
Web sitemizdeki rezervasyon formu ile iki adımda hızlı ve son derece kolay bir şekilde rezervasyon taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Ya da
+90 553 953 38 62 nolu telefondan 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz..
27 Temmuz 2018
YORUMLAR
YORUMLAR