Gaziantep online araç kiralama denilince ilk akla gelen ayıntap oto kiralama firmasıdır. Bu sahadaki ilerlemeleri ve teknolojik gelişmeler, online araç kiralama sektörüne büyük bir hız kazandırarak ayintapotokiralama.com’u siz değerli müşterilerimiz için dizayn ettik. Tabii ki bu hızla gelişen ve değişen internet ortamında, sürekli olarak yeni donanımları sistemimize eklemeye devam ediyoruz. Müşterilerimiz, sadece bir internet sitesi adresi kullanarak Türkiye’nin her yerinde diledikleri özelikteki aracın uygunluk durumu ve fiyatı ile birlikte online olarak görüntüleyebilir, tüm Gaziantep online oto kiralama işlemlerini sadece birkaç tuşa dokunarak süratle tamamlayabilirler.

İhtiyaç duyduğunuz tarihteki uygunluğunu, gene o tarihteki fiyatları ile birlikte anlık olarak gösterir. Kiralamaya karar verdiğiniz araç için, güvenli online sistemimiz üzerinden bankanıza bağlanarak kredi kartı vasıtası ile ödemenizi yaparak, rezervasyonunuzu gerçekleştirirsiniz. Daha sonra sistemimiz size bu rezervasyonu yazılı olarak teyit eden bir e-posta gönderecektir. Kiralama hizmeti online araç kiralama sayesinde artık çok daha kolay ve pratik.

Ayrıca, hesabımızı paylaşan Google kullanıcılarına da ömür boyu minimum %10 indirim hakkını Gaziantep oto kiralama üzerinden tanıdığımızı da bir kez daha hatırlatmak isteriz.  Dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilir aklınıza takılan tüm sorularınızı sorabilirsiniz. İLETİŞİM : 0553 953 38 62

10 Eylül 2019
YORUMLAR
YORUMLAR