İstanbul’da sosyete pazarının yerini bilmeyenler için hazırladığımız bu yazı umarım sizlere yardımcı olur.Özellikle ev hanımlarının ev eşyaları çocuk kıyafetleri, okul malzemeleri gibi bir çok ihtiyacını karşılayabilecekleri yerlerdir sosyete pazarları. Tabiki sosyete pazarı denilince de akla gelen ilk isim Nişantaşı sosyete pazarı olmakta.

 

İSTANBUL’da SOSYETE PAZARI NERDE?
İstanbul sosyete pazarları hemen her kesimden insan tarafından tercih edilmektedir. Çünkü seyyar pazarlar gibi sıradan ürünler yerine kaliteli ürünlerde buralarda bulunabilir. Ayrıca bir ev işin gerekli bütün eşyalarda buralarda bulabilirsiniz.

Şimdi siz değerli okuyucularımıza İstanbul sosyete pazarları nerede ve hangi günler olduğu hakkında aşağıda bilgiler vereceğiz. Bu listeye bakarak hangi sosyete pazarı nerede ve hangi günlerde onları öğrenebilirsiniz.

İstanbul Çarşamba Pazarı: Adındanda anlaşılacağı üzere çarşamba günleri kurulmaktadır. İstabul Yeşilköyde kurulmuştu. Ayrıca her kesimden insanlarla burada karşılaşabilirsiniz.

Pazartürk Pazarı: Bahçşehirde salı ve cumartesi günleri kurulmaktadır.

Beşiktaş pazarı: Cumartesi günleri buradan şık kıyafetlerinizi satın alabilirsiniz.

Bostancı Pazarı: Şenesenevlerde kurulmaktadır. Bilinen en eski sosyete pazarıdır.

Beykoz sosyete pazarı: Anadolu yakasında bulunan hanımlar için çok uygun bir yerdir. Ayrıca yine anadolu yakasında Çubuklu sosyete pazarıda kurulmaktadır.

Şişli sosyete pazarı: Nova Baran Center içinde kurulmaktadır.

Siz değerli okuyucularımız için İstanbul sosyete pazarları nede ve hangi günlerde olduğu hakkında bilgiler vermeye çalıştık. iyi alışverişler.

Bu Yazı 52 defa okundu.

19 Eylül 2017 ,
YORUMLAR
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapın.