MHP Başkanı: ABD Silahları PKK'nın elinde dedi!

Milliyetci Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Turkiye Buyuk Millet Meclisi grup toplantısında gündeml alakalı bilgilendirmelerde bulundu.

Bahçeli, şöyle konuştu:

“Atatürk düşmanlığına heves edenler, Sakarya’da Türk’ün süngüsüyle kalan tek dişleri de sökülmüş işgalcilerin bu çağdaki mirasçılarıdır. Cumhuriyet’i bela görenler, Dumlupınar’da yere serilip İzmir’e kadar kaçan hayasızların müptelası olan köhne ve kirli şahsiyetlerdir. Atatürk Türk’tür, Türk’ün Samsun’dan Ankara’ya kadar süren mücadelesinin kınından çıkmış kılıcıdır.”

“Kalemizi düşüremeyecekler, kalemimizi kıramayacaklar”

Bahçeli, “Terörizm kanalıyla Türkiye’yi tehdit eden, diyet isteyen, bedel ödetmek için her yolu deneyen ülke ve mihraklar, kalemizi düşüremeyecekler, kalemimizi kıramayacaklar, kaderimize ambargo koyamayacaklardır. Dövene elsiz durmayacağız, sövene dilsiz kalmayacağız, vurana tepkisiz olmayacağız.” dedi.

Terör örgütlerinin kullandıkları silahların menşeine ilişkin değerlendirmede bulunan Bahçeli, şunları kaydetti:

“Amerika Birlesik Devletleri, madem terörizmi tehdit görmektedir, 11 Eylül’den bugüne madem terör örgütleriyle savaş halindedir, o halde 2 Kasım günü Hakkari Şemdinli’de, sınırın sıfır noktasında vatan evlatlarımızı şehit eden canilerin kullandığı silahların Amerika Birlesik Devletleri menşeli çıkmasını nasıl izah edecektir? PKK’nın elinde Amerika Birlesik Devletleri yapımı ağır silahların ne işi vardır?” ifadelerini dile getirdi.

Ankara’da gazilere saldırı

Gazilerimiz 6 gözü dönmüş alçak tarafından darp edilmişlerdir. Bu olayı lanetliyor, bunun sonuçlarının neler olacağını, burunlarından fitil fitil gelesiye kadar yaşayıp görmelerini tez elden bekliyorum. Gazilerimize el kaldıran, tekme sallayan bu iğrenç mahluklar doğduklarına pişman edilmelidir.

“Lider kadronun sonu yakındır”

Devlet bahçeli, şehitlerin hesabının mutlaka sorulacağını, Türk devletinin kiralık cellatların, kandan nemalanan vampirlerin hakkından gelecek yüreğe, beceriye, kadroya, akıl ve inanmışlığa sahip olduğuna dikkati çekti.

Bahçeli, şu görüşlere yer verdi:

“Son bir hafta içinde 80 terörist imha edilmiştir. Kandil’de fotoğraf verip AK PARTi-Milliyetci Hareket Partisi faşizminden bahseden lider kadrosunun da sonu yakındır, aksini düşünmek akıl ve ahlak iflasıdır. Bu vatanının aşını yiyip, suyunu içen; sonra da dönüp ihanet eden, vatan evlatlarına kast eden azılı katiller, öyle ya da böyle helal kurşunu da mutlaka yiyeceklerdir. Bu vatan, bundan bin yıl önce gerçek sahibini bulmuştur. Tarihi geriye döndürmek istense bile mümkün değildir. Bu iş bitmiş, sayfa kapanmış, perde inmiştir. Bu topraklar Türk vatanıdır, üzerinde yaşayan muazzam beşeri varlık Türk milletidir. Türk milleti, köklerin, kökenlerin, dillerin, mezheplerin üstünde bir maddi ve manevi bağ ile birleşmiştir. Bizleri bir araya getiren, acılarımız, anılarımız, zaferlerimiz, hüzünlerimiz ve coşkularımız olmuştur. Bizi bugüne getiren kökenimiz, doğduğumuz yöre, muhterem anamızın dili, ruhumuzu teslim ettiğimiz yer neresi olursa olsun, bizim adımız Türk milletidir.”

Türkleri Anadolu’dan atma hayalinin yüzyılları aşarak bugüne geldiğine işaret eden Bahçeli, bu hedefin maşalarının da, PKK’sından FETÖ’süne, DHKP-C’sinden PYD, YPG, DEAŞ’ına kadar bütün terör örgütleri olduğunu bildirdi.

“PKK’nın elinde Amerika Birlesik Devletleri yapımı ağır silahların ne işi var?”

Amerika Birlesik Devletleri, madem terörizmi tehdit görmektedir, 11 Eylül’den bugüne madem terör örgütleriyle savaş halindedir, o halde 2 Kasım günü Hakkari Şemdinli’de, sınırın sıfır noktasında vatan evlatlarımızı şehit eden canilerin kullandığı silahların Amerika Birlesik Devletleri menşeli çıkmasını nasıl izah edecektir? PKK’nın elinde Amerika Birlesik Devletleri yapımı ağır silahların ne işi vardır? Mehmetler şehit düşerken bir şey olmuyor da Hans, John, Sam ölürken mi kıyamet kopuyor, o zaman mı insanlık ve insani değerler hatırlanıyor?

“Amerika Birlesik Devletleri çöplüğe doğru gitmekte”

Amerika Birlesik Devletleri Türkiye düşmanlarıyla al gülüm ver gülüm içindedir ve çöplüğe doğru gitmektedir, ata et ite ot vermekle vakit geçirmektedir.

Bu Yazı 143 defa okundu.

YORUMLAR
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapın.