Gaziantep merkezli karataş oto kiralama olarak siz değerli hemşerilerimize sorunsuz bir şekilde hizmet sunmaktayız. Sektörde bulunduğumuz 11 yıl içerisinde sürekli kendini yenileyen bir firma olarak Gaziantep oto kiralama firmaları arasında ilk sırayı korumaktayız. Karataş araç kiralama hizmetinden faydalanmak istediğiniz zaman sizlere bir telefon kadar uzak olduğumuzu bilmenizi isteriz. Hemen bize arayarak bilgi alabilir ve istediğiniz araç için rezervasyon yaparak kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Covid-19 2. Defa yoklama yaparak kimin tedbir alıp, kimin tedbir almadığı ile yoklama yapmaya devam ederken yaşam halimizin her yerinde bizi sınava tutmaya devam edecek.
Maske, Mesafe ve Temizlik ilkeleri ile birlikte duyarlı olma, istediğimiz yerde istediğimiz zamanda olma yahut mümkünse hiç olmama ile birlikte 2-0 öne geçeceğimiz zamanlar geldi.

Bu beraberlik ve beraber hareket etme kabiliyeti toplum olarak hepimizde var. Topluca yaşama, topluca gelenek ve tek bir görenek bizlerin geçmişinde var.


Bizler toplum olarak Salçayı ne zaman, turşuyu ne zaman, reçeli ne zaman yapacağımızı her sene düzenli biçimde zaman uyduran disipline sahibiz

Yine aynı biçimde yine bu geleneksel detayın getirdiği temiz ev, temiz toplum, temiz okul, temiz insan projelerinde her yerindeyiz.
Eve girmeden ayakkabını soy ve ayakkabılığa koy, elini, ayağını yüzünü yıka üstünü değiştir öyle sofraya otur sözleri kulağında çınlamayan yoktur diye düşünüyoruz.
Tüm bunların getirisi ile yine de biz Maske, mesafe ve temizlik üçlemesini yapmanın yeterli olduğunu bilelim yeterli.
Ayıntap Oto Kiralama olarak biz bu temizlik senfonisinde yalnızca annelerimizin sözlerini buraya kadar hatırlatabiliyoruz.

Web sitemiz üstünden Karataş Araç Kiralama sayfasından aracınızı #online olarak kiralayıp kapınıza gelmesini isteyebilirsiniz.
https://www.gaziantepotokiralama.org​
Karataş Rent A Car Araç Kiralama Adres Teslim Araç Kiralama Hizmeti
Covid-19 Pandemi Dönemi içerisinde kiralayacağınız tamamen hijyen edilmiş, temizlenmiş ve ilk kontağı çevirecek olan sanki sizmişsiniz gibi hazırlanan araçlarımız ile yine her zaman olduğu gibi sizler ile birlikteyiz, sizin yanınızdayız.

Birlik ve dayanışmanın önemli olduğu bu günlerde ticari kaygısını ikinci plana atan Gaziantep Karataş Oto Kiralama olarak kiralamak istediğiniz araçlarınızı adresinize teslim ediyor. Ailenizin ve sizin sağlığı, toplumsal duyarlılık, toplum değerlerine duyarlı olan firmamız bu anlamda siz değerli müşterilerimize bu hizmeti sunmaya devam edecektir.

Tüm Türkiye’de geniş şube ağı ile faaliyet gösteren Karataş Rent a Car’dan araç kiralamak için yapmanız gereken şey www.gaziantepotokiralama.org internet adresimizden dilediğiniz araç rezervasyonunu yapmanız yahut 0 0553 953 38 62 numaralı telefonumuz üzerinden adresinize isteyeceğiniz hijyenik aracınızı kiralayabilirsiniz.

Hizmet en büyük sevgidir.

Karataş Araç Kiralama Adres Teslim Araç Kiralama
Gaziantep Karataş Adres Teslim Araç Kiralama
Gaziantep Karataş İşyeri Teslim Araç Kiralama
Gaziantep Karataş Araç Kirala Kapına Gelsin
Gaziantep Karataş Havalimanı Teslim Araç Kiralama Hizmetleri
Gaziantep Karataş Araç Kiralama Hizmeti Pandemi sürecinde #evdekal olası dışarı çıkma gereksinimlerinizde Ayıntap Rent A Car güvencesi ile aracınızı online olarak kiralayıp kapınıza kadar gelmesini isteyebilirsiniz,

18 Aralık 2020
YORUMLAR
YORUMLAR